Wysyłka towaru na sklepie rybyplus.pl

Wysyłka ryb w sklepie www.rybyplus.pl

Sklep internetowy z rybami rybyplus.pl prowadzi sprzedaż produktów tylko i wyłącznie z dostawa do domu do rąk Zamawiającego. Poniżej przedstawiamy warunki wysyłki.

Wysyłka (dostawa do domu - kurier):
Koszty wysyłki są uzależnione od wagi zakupionych produktów na sklepie. Zapewniamy iż staramy się obniżyć maksymalnie koszty transportu. Wszystkie koszty transportu są Państwu podane podczas składania zamówienia w koszyku jako osobna pozycja. Również w wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.rybyplus.pl otrzymacie Państwo szczegóły dotyczące transportu.

Zachęcamy do zapoznania się jak przygotowywana jest przesyłka:

Zamówiony przez Państwa towar na sklepie rybyplus.pl przygotowujemy i pakujemy osobiście w hermetyczne opakowanie chroniące ją przed powietrzem i zapachem. Specjalne worki moletowane przeznaczone dla gastronomi chronią i dają gwarancję świeżości.
Wszystkie produkty umieszczane są w odpowiednim pojemniku ze styropianu wraz z lodem suchym, lub lodem zwykłym w opakowaniu hermetycznym szczelnie zamkniętym. W okresie zwiększonych temperatur do pojemników styropianowych umieszczamy wkłady chłodzące.

Sklep rybyplus.pl zachowuje pełnie starań do prawidłowości pakowanego towaru na wysyłkę (dostawa do domu). Państwa zamówienie znajduje się zatem w starannie przygotowanym izolowanym tzw. „termosie” . Podczas transportu temperatura wewnątrz paczki jest bliska 0ºC.
Wszystkie towary pakujemy w ten sam dzień co wysyłamy.

Wysyłki kurierem realizujemy w dniach od poniedziałku do czwartku (z dostawą na kolejny dzień) nie wysyłamy towaru np. w piątek na weekend.

 
Ważne !!
Koszt specjalistycznego opakowania hermetycznego (styrobox) wynosi 0 zł, z uwagi na ujęcie w całości zamówienia.


Zapraszamy do zakupów na rybyplus.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 59 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-29
Flawless
2023-11-20
Super
pixel